Nasz zespół

Krzysztof Ambroziak - wykładowca d/s uzależnień
Mirosław Kolczyk – muzyk, raper
Robert Psiurski - specjalista d/s finansów i bankowości
Bogumiła Sajda - terapeuta pomocy psychologicznej - Psychologii Alternatywnej.
Hubert Sajda - tutor, coach w edukacji, pedagog, teolog i mentor wychowania
Jacek Bruździński - fizyk, prezes Fundacji Einsteina
Bernarda Grzywacz-Nowicka - prezes Fundacji Uskrzydleni
Jonasz Błajet - student dziennikarstwa i komunikacji społecznej na UAM w Poznaniu
Zespół "PATHLIFE" – nowoczesne chrześcijańskie brzmienia

DOROTA NOWAKOWSKA

W 1993 rozpoczęła pracę w Komendzie Rejonowej Policji Nowe Miasto w Poznaniu jako funkcjonariusz policji w Wydziale Dochodzeniowo – Śledczym, prowadziła sprawy przeciwko zdrowiu i życiu, w tym sprawy związane z narkotykami, osobami nieletnimi.

W trakcie pracy podjęła studia na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku pedagogika – specjalizacja pedagogika medialna. W lutym 2003 roku uzyskała dyplom magistra pedagogiki medialnej.

W 2005 roku przeszła na emeryturę . W latach 2006-2008 pracowała w Wydziale Komunikacji w Starostwie Powiatowym w Poznaniu, zajmując się sprawami związanymi z dużymi korporacjami.

W międzyczasie w 2006 ukończyła na wydziel finansów i bakowości w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu studia podyplomowe w zakresie Public Relations.

W 2011 roku ukończyła kurs na kierownika obozów dziecięcych.

W latach 2009-2010 była absolwentem studiów podyplomowych w Wyższym Baptystycznym Seminarium Teologicznym w Warszawie. W latach 2011-2013 zatrudniona była w Szkole Podstawowej nr 54 w Poznaniu, na stanowisku nauczyciel.

Od 10 lat pracuje w Chrześcijańskiej Szkole Podstawowej i Gimnazjum im. Króla Dawida w Poznaniu.

Jej pasją jest praca z dziećmi, do 9 lat organizuje i prowadzi jako kierownik obozy dla dzieci, a od 3 dodatkowo zjazdy dla nastolatków, od 2 lat podczas wakacji kursy językowe English Camp . W latach 2015-2016 wspomagała prace w Fundacji Pro Familia mea w Poznaniu przy autorskim projekcie tej fundacji „Nasze Zasady, Twoje Bezpieczeństwo” w ramach kampanii społecznej „Młodzi Bezpieczni”.
Program miał na celu przeciwdziałaniu występowania na terenie i w pobliżu szkoły zjawisk patologicznych, a w szczególności narkotyków i dopalaczy.

Od wielu lat pracuje z dziećmi i młodzieżą.

Od września 2017 współpracuje z Piotrem Plichtą przy projekcie „Jedno życie”.

W planach podęcie Studiów Podyplomowych – terapeuta uzależnień i współuzależnionych.

Od 2015 roku z-ca prezesa Fundacji Einsteina.

Od pażdziernia 2019 prezes Fundacji NOVO.

PIOTR 'POISON' PLICHTA

Pseudonim artystyczny to „Poison”. Bazując na swoim ciężkim doświadczeniu, w połączeniu z muzyką, stworzył artystyczny program profilaktyki uzależnień „Jedno życie". Jego innowacyjność polega nie tylko na przekazywaniu dzieciom i młodzieży autentycznej historii, ale również na sposobie komunikacji z uczniami, który oparty jest na muzyce – rapie.

Jak możesz przekazać wsparcie dla fundacji arrow
Lubisz pomagać i zastanawiasz się co właściwie mógłbyś zrobić?
Z nami masz wiele możliwości wyrażania dobra.
Wesprzyj nas, a przez nas innych.