Aktualności

2021-09-01 /

’KAJA I ALEKS NA TROPIE PROFESORA POWSINOGI" JUŻ W SPRZEDAŻY!

Gra książkowa w ekscytujący sposób angażuje czytelnika. Wciągająca fabuła połączona z zagadkami i koniecznością odkrywania pochłonie każdego fana łamigłówek. Latem dwójka młodych detektywów wyrusza zza ocean, aby odnaleźć zaginionego Profesora Powsinogę. Musisz do nich dołączyć! 

więcej
2021-03-21 /

JEDNO ŻYCIE – artystyczny program profilaktyczny

Dlaczego nie warto wchodzić w uzależenienia? Jakie są etapy uzależnienia? Na te pytania najlepiej powie osoba, która uzależnienia pokonała. "Jedno Życie" to program profilaktyczny dla młodych. 

więcej
2021-03-14 / Marylin

OBÓZ DZIECIĘCY 2021 – „Modlitwa na Safari”

Ruszyły zapisy na chrześcijański obóz dziecięcy organizowany w Marylinie. Zapraszamy do rejestracji wszystkie dzieci w wieku 8-12 lat. 

więcej
2021-03-10 / Marylin

Obóz młodzieżowy “Faith Over Fear” – RUSZYŁY ZAPISY!

Zapraszamy każdego w wieku 13-18 lat, nie możesz lepiej spędzić ostatnich dni wakacji letnich!

więcej
2021-03-06 /

KUP KSIĄŻKĘ „DETEKTYWI STAREGO I NOWEGO TESTAMENTU”

Po kilku miesiącach pracy, do sprzedaży trafiła pierwsza książka autorstwa Doroty Nowakowskiej. To zbiór zagadek, historii, gier planszowych czy lekcji, w których Biblia przestaje być nieodkrytą księgą. Gratka dla każdego młodego detektywa! 

więcej
2020-09-28 /

KSIĄŻKA W PRZYGOTOWANIU!

Czerpiąc ze swoich bogatych, wieloletnich doświadczeń, obserwacji, pracy w pionie policyjnym i z dziećmi jestem przekonana, że taka pozycja jest niezbędna we współdziałaniu z najmłodszym pokoleniem. Poprzez książkę „Detektywi Biblijni Starego i Nowego Testamentu” chcę pokazać dzieciom świat wartości tak bardzo mi bliskich. Będzie to 25 historii z Biblii.

więcej
2020-08-28 / Poznań

PÓŁKOLONIE „DETEKTYWI BIBLIJNI” ZA NAMI!

 Gry terenowe, lekcje biblijne i języka angielskiego, warsztaty kreatywne, dziennikarskie i Laboraki, aż po pizzę i wypad na Jump Arena - Park Trampolin!

więcej
2020-05-21 /

POISON777 – #hot16challenge2

Hot16challenge to wyzwanie polegające na nagraniu 16 wersów i nominowaniu kolejnych osób do akcji, które mają stworzyć swój kawałek w 72 godziny. Jak z wyzwaniem poradził sobie Poison777? Obejrzyj video!

więcej
2020-04-18 / Poznań

Jak powstała nazwa Fundacji?

Posłuchaj piosenki Poisona i TGD pt. "NOVO". 

więcej
2020-03-15 /

INTERNATIONAL K5N CAMP – obóz młodzieżowy

Ekipa zagranicznych gości zapewnia codzienną dawkę języka obcegoo oraz eventy dotyczące ichniej kultury, a liderzy młodzieżowi z około-poznańskich zborów przygotowują atrakcyjny dla młodzieży program. To tydzień, który poprzez głoszoną Ewangelię, uwielbienie i grupki dyskusyjne zbliża do Boga, zapewniając jednocześnie masę atrakcji i integracji.

więcej
2020-03-07 /

KONFERENCJA #przySŁOWIE – UFAJ I IDŹ – 13+

W czasach, kiedy wiara dla młodych ludzi wydaje się nudna i nieżyciowa, wierzymy, że Bóg chce rozpalać serca nastolatków! Po to, aby ich osobista wiara mogła być naprawdę żywa, a życia pełne pasji. PrzySłowie to wydarzenie, które ma we współczesnej formie, dotrzeć z przekazem ponadczasowych, chrześcijańskich prawd, do dzisiejszej młodzieży. To wydarzenie, które zapala, kształtuje i inspiruje.

więcej
2020-02-16 /

OBÓZ DZIECIĘCY 2020!

Dołącz do grona detektywów zajmujących się wyjaśnianiem dziwnych zjawisk i niezwykłych tajemnic! Gotowi na przygodę? Zapraszamy dzieci w wieku 8-12 lat w sierpniu do Marylina! 

więcej
2019-12-12 / Suchy Las

Świąteczny koncert charytatywny

Fundacja NOVO  wspólnie z K5N organizuje  Świąteczny koncert charytatywny. Niesamowici wykonawcy pozwolą nam zatrzymać się na chwilę i odpocząć w pędzie przedświątecznych przygotowań.

więcej
2020-01-06 / Poznań

Podsumowanie Świątecznego Koncertu Charytatywnego Pathlife

Ten piękny, sobotni wieczór już za nami. Nadszedł czas na słowa podsumownia.

więcej
Jak możesz przekazać wsparcie dla fundacji arrow
Lubisz pomagać i zastanawiasz się co właściwie mógłbyś zrobić?
Z nami masz wiele możliwości wyrażania dobra.
Wesprzyj nas, a przez nas innych.
Copyright © 2019 novo Fundacja