KUP KSIĄŻKĘ „DETEKTYWI STAREGO I NOWEGO TESTAMENTU”

Zastanawiasz się, jaki jest klucz do tego, aby Biblia nie kurzyła się na półce? „Detektywi Starego i Nowego Testamentu” pomogą w znalezieniu sposobu, aby Biblia stała się ulubioną lekturą dziewcząt i chłopców. Książka przekazuje biblijne historie w barwny, łatwo przyswajalny sposób. Pytania, zagadki, szyfry czy quizy będą wymagały szczegółowego dochodzenia.

Zamieszczone zagadki to trening czytania ze zrozumieniem. Młodzi detektywi z pewnością poradzą sobie z zebraniem materiału dowodowego! Przez całą akcję towarzyszyć im będą Kaja i Aleks oraz już nie najmłodszy kot Sherlock. Ci mieszkańcy Komornikowa, wyposażeni w lupę, gwizdek, długopis, latarkę i notatnik oraz rękawiczki tylko czekają, aby pomóc! Po drodze czytelnicy spotkają jeszcze innych bohaterów. Ciekawe, czy któryś z nich zmieni swoje postępowanie?

Bierzcie się do roboty! Biblijne zagwozdki czekają na rozwiązanie! Zajrzycie do środka i dajcie się pochłonąć detektywistycznej akcji!

Zamówienia można składać pod adresem mailowym dorota.nowakowska@fundacjanovo.pl

Koszt książki 59,90zł + potencjalna wysyłka