Wydawnictwo NOVO

Zostało powołane przez fundację NOVO aby wydawać wartościowe, ciekawe i zachwycające książki, pełne przygód i zagadek dla dzieci i młodzieży.

Wszelki dochód ze sprzedaży książek przeznaczony jest na realizację celów statutowych fudnacji.

Książki można zmówić w fundacji, drogą mailową na adres: dorota.nowakowska@fundacjanovo.pl

W zamówienie należy podać:

Imię i nazwisko zamawiającego, adres do wysyłki, ilość zamawianych egzemplarzy oraz wybraną metodę wysyłki. W potwierdzeniu zamówienia otrzymasz od nas dane do przelewu.

Książki wysyłamy tylko po przedpłacie.

Metody wysyłki:

Poczta polska paczką 10,90 zł ( 1 książka)

Odbiór osobisty w Poznaniu – gratis!

Paczkomat InPost  12,99 zł ( 1-3 książek)

Dla większych przesyłek koszty wysyłki będą zależne od cennika danego przewoźnika.

Koszt wysyłki podawany jest w mailu.

ŚWIĄTECZNA PROMOCJA!

Czy wiesz, co sprawi, że tegoroczne Święta będą wyjątkowe? To książki! Jak powiedział kiedyś Albert Einstein: "Najpiękniejszym prezentem, jaki można komuś dać, jest możliwość poszerzenia swojego horyzontu". Dlatego mamy dla Ciebie niezwykłą ofertę!

Cały komplet jedynie 120 zł (dwie książki, kalendarz i torba)

Na pojedyncze książki 25 procent zniżki i torba w prezencie!

Promocja do końca roku, hmm, a może potrwa dłużej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU!

NOWOŚĆ – KALENDARZ

JEDEN MIESIĄC, JEDNA ZAGADKA oraz KOLOROWANKA

12 miesięcy ekscytującej zabawy z zagadkami: ekscytujący kalendarz z naszymi detektywami KAJĄ, ALEKSEM i pozostałymi członkami biura.

Ta niesamowita przygoda osłodzi każdy miesiąc dla Ciebie i Twoich Jednak aby je rozwiązać najpierw musicie stworzyć koło szyfrujące, które jest na pierwszych stronach kalendarza.

WYTNIJ, SKLEJ i BAW SIĘ DOBRZE

Dodatkowo każdą jedną zagadkę możesz pokolorować. Tak kochani to również jest kolorowanka. Kalendarz wspomaga logiczne myślenie i to nie tylko świetna zabawa, ale także wspiera kreatywność i logiczne myślenie podczas rozwiązywania problemów z jakimi spotykają się nasi detektywi.

Dla kogo: dla WSZYSTKICH, którzy lubią bawić się i rozwiązywać czasami trochę pokręcone zagadki.

Koszt kalendarza to 40 zł plus wysyłka W ten sposób pomożesz wspierać nasz działania, a projektów będzie dużo. Ty możesz być ich częścią.

Zamówić można przez Fundację NOVO w wiadomości na FB, lub mailowo (dorota.nowakowska@fundacjanovo.pl)

#markawlasna #detektywi #KajaiAleks #zagadki

Przedstawiamy pierwszą książkę wydaną nakładem przez Wydawnictwo NOVO

"DETEKTYWI STAREGO I NOWEGO TESTAMENTU"

Książka zawiera ćwiczenia do wykonania indywidualnego jak i w grupie.

Autor: Dorota Nowakowska

Wydawnictwo: NOVO

Format: 210×295 (zbliżony do A4)

Waga: 1,43 kg

Dodatki: Plansze z grafikami/naklejkami.

Rok wydania: 2021

ISBN: 978-83-960497-0-4

OPIS

Zastanawiasz się, jaki jest klucz do tego, aby Biblia nie kurzyła się na półce? „Detektywi Starego i Nowego Testamentu” pomogą w znalezieniu sposobu, aby Biblia stała się ulubioną lekturą dziewcząt i chłopców.

Książka przekazuje biblijne historie w barwny, łatwo przyswajalny sposób. Pytania, zagadki, szyfry czy quizy będą wymagały szczegółowego dochodzenia. Zamieszczone zagadki to trening czytania ze zrozumieniem. Młodzi detektywi z pewnością poradzą sobie z zebraniem materiału dowodowego! Przez całą akcję towarzyszyć im będą Kaja i Aleks oraz już nie najmłodszy kot Sherlock. Ci mieszkańcy Komornikowa, wyposażeni w lupę, gwizdek, długopis, latarkę i notatnik oraz rękawiczki tylko czekają, aby pomóc!

Po drodze czytelnicy spotkają jeszcze innych bohaterów. Ciekawe, czy któryś z nich zmieni swoje postępowanie? Bierzcie się do roboty! Biblijne zagwozdki czekają na rozwiązanie! Zajrzycie do środka i dajcie się pochłonąć detektywistycznej akcji!”

POLECAMY! Detektywi Starego i Nowego Testamentu to nie byle jakie łamigłówki. To prawdziwe zagwozdki - jak je zwie Autorka - Dorota Nowakowska, była policjantka śledcza tak zwanej dochodzeniówki. Dociekanie sedna spraw, tajemnic to jej żywioł. Widać to w tej wciągającej książce dla dzieci, młodzieży, ale chyba nie tylko dla nich : ) To materiał na nie jeden tydzień detektywistycznej pracy nad tekstem Pisma Świętego. To pozycja dla tych, którzy nie zadowalają się "podanymi na tacy" odpowiedziami, ale są gotowi do intelektualnego wysiłku.

"KAJA I ALEKS NA TROPIE PROFESORA POWSINOGI"

36zł

"Kaja i Aleks na tropie Profesora Powsinogi” to fabularna kontynuacja „Detektywów Starego i Nowego Testamentu”!

11-letnia Kaja i 9-letni Aleks są kompletnymi przeciwieństwami, ale wspólnie, dzięki uzupełniającej się wiedzy i prawdziwej przyjaźni, potrafią się porozumieć i dojść do prawdy. W tej edycji, bohaterowie doświadczą niezwykłej podróży pełnej pięknych krajobrazów, zaniedbanych miasteczek i alpak. Dla młodych detektywów, owa wyprawa to jednak nie sielankowe wakacje. Wysłani przez prezesa Oficjalnego Centrum Młodych Detektywów – Dziadka Bogdana, muszą zmierzyć się z prawdziwą kryminalną zagwozdką: gdzie jest roztrzepany teolog i kulturoznawca – Profesor Powsinoga?

Dla czytelników książka też jest swego rodzaju wyzwaniem. Kolejne rozdziały nie są ułożone chronologicznie. Dotarcie do następnej części wciągającej historii, wiąże się z koniecznością rozwiązania ekscytującej zagadki, nawiązującej do fabuły. Czy jesteś gotowy na detektywistyczną podróż śladami groteskowego Profesora? Masz już pomysł, do jakiego kraju wybierzesz się z adeptami kryminalistyki?