Aktualności

KONFERENCJA #przySŁOWIE – UFAJ I IDŹ – 13+

KONFERENCJA #przySŁOWIE – UFAJ I IDŹ – 13+

 

W czasach, kiedy wiara dla młodych ludzi wydaje się nudna i nieżyciowa, wierzymy, że Bóg chce rozpalać serca nastolatków! Po to, aby ich osobista wiara mogła być naprawdę żywa, a życia pełne pasji. PrzySłowie to wydarzenie, które ma we współczesnej formie, dotrzeć z przekazem ponadczasowych, chrześcijańskich prawd, do dzisiejszej młodzieży. To wydarzenie, które zapala, kształtuje i inspiruje.

 

„Ufaj i idź” dotyczy jednej z najważniejszych więzi w życiu każdego, wierzącego człowieka. Zwykle dochodzi się do niej powoli, ale kiedy się ją w pełni odkryje, nie ma nic równie pięknego.
W chrześcijaństwie nie ma żadnych gwarancji w obrębie naszego ziemskiego życia: z faktu, że jesteś dobrym człowiekiem nie wynika, że będzie ci się dobrze powodziło; życie w bliskości Boga nie jest polisą ubezpieczeniową od nieszczęśliwych wypadków. To przez wiarę Bóg daje Ci coś znacznie większego!
Chrześcijaństwo jest jednak przestrzenią nadziei i zaufania. Choć nikt nie może nam zagwarantować, że wiara w Boga „opłaca się”, to ufamy, że życie w Jego bliskości jest najlepszą rzeczą jaką możemy zrobić. Trudno nam odnaleźć sens w cierpieniu, jakie musimy znosić w różnych momentach życia, to trwamy w myśli, że jednoczy nas ono z cierpieniem Chrystusa i wprowadza w rzeczywistość Jego zmartwychwstania.

Zapraszamy na 3. konferencję PrzySłowie! W tym roku spotykamy się aż na 4 dni, w niezastąpionym Marylinie. Zależy nam, żeby każdy wyjeżdżając z czerwcowego wydarzenia, miał poczucie, że wierzy i z takim poczuciem – idzie dalej w życie pełne wyzwań.

W planie, oprócz wykładów i warsztatów czekają: kino nocne, wypady nad jezioro, gry i zabawy, wartościowe grupki dyskusyjne, czy ognisko!

Nie może Ciebie zabraknąć!
Zarejestruj się już dziś

Prosimy o dokonanie wpłaty w terminie 10 dni od rejestracji:
PEKAO SA: 58 1240 6566 1111 0010 7867 2425 (Dorota Nowakowska K5N) w terminie 10 dni od rejestracji.

W zależności od daty rejestracji opłata wynosi:
do 30.04: 219zł
30.04–10.06: 250zł

 

Jak możesz przekazać wsparcie dla fundacji arrow
Lubisz pomagać i zastanawiasz się co właściwie mógłbyś zrobić?
Z nami masz wiele możliwości wyrażania dobra.
Wesprzyj nas, a przez nas innych.
Copyright © 2019 novo Fundacja