POISON777 – Koncert profilaktyczny

POISON777 – Koncert profilaktyczny  Poznań

"Jedno życie" to występ POISON 777 poświęcony tematyce uzależnień. Artysta dzieli się osobistymi historiami o przezwyciężaniu nałogów oraz negatywnymi skutkami używania narkotyków.

A jest to poważny i złożony problem, który dotyka miliony ludzi na całym świecie i wymaga wieloaspektowego podejścia.

Koncerty mają podnieść świadomość zagrożeń związanych z narkomanią i promować zdrowy styl życia. Ponadto mogą dostarczyć zasobów i informacji na temat lokalnych możliwości leczenia i grup wsparcia dla osób zmagających się z nałogiem.

Zapraszamy dzieci, młodzież, rodziny, których ten temat dotyczy na inspirujące spotkanie. To może być początek dobrego, zdrowego i normalnego życia.

Koncert profilaktyczny "Jedno życie" - początek o godzinie 14:30 na poziomie +1 Słodowni.

Dodatkowo Fundacja Novo w dniu 16.09 od 11 do 16.00 będzie miała swoje stoisko w ramach festynu Poznań w formie.

Koncert profilaktyczny „Jedno życie” odbywa się dzięki wsparciu i zaangażowaniu Oddziału Przeciwdziałania Uzależnieniom w ramach Wydziału Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miasta Poznania.

#poznanwspiera