Aktualności

Świąteczny koncert charytatywny

Świąteczny koncert charytatywny  Suchy Las

Magiczna atmosfera Świąt Bożego Narodzenia, cudowna muzyka i co najważniejsze – szlachetny cel.

W przedostatnią sobotę przed Świętami,14 grudnia, odbędzie się wydarzenie, które na długo zostanie w pamięci gości Centrum Kultury Gminy Suchy Las! Fundacja NOVO  wspólnie z K5N organizuje  Świąteczny koncert charytatywny. Niesamowici wykonawcy pozwolą nam zatrzymać się na chwilę i odpocząć w pędzie przedświątecznych przygotowań.

Założony w 2014 roku zespół „Pathlife” został okrzyknięty „Odkryciem roku 2018 muzyki CCM w Polsce” w konkursie Non-Stop CCM, a także zdobył 2. miejsce na festiwalu „Alleluja czyli Happy Day”.
Maciej Kociński to muzyk jazzowy, kompozytor i pedagog, dwukrotnie nominowany do Fryderyka (w kategorii Jazzowy Kompozytor/Aranżer Roku oraz Jazzowy Debiut Roku)- usłyszymy go w duecie z córką Antosią Kocińską – studentką 2. roku poznańskiej Akademii Muzycznej.
Poza wspaniałymi doznaniami muzycznymi ten wieczór będzie również okazją, aby otworzyć swoje serce na potrzeby dzieci i wesprzeć piękny cel. Świetlica socjoterapeutyczna „Nibylandia” od 2006 roku działa na poznańskim Świerczewie zapewniając bezpieczne miejsce dla dzieci z rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej. Nie trzeba przekonywać, że potrzebują oni środków na codzienne funkcjonowanie. Teraz jednak priorytetem jest zdobycie środków na własny budynek, na który potrzebne jest 700 tysięcy złotych.
Poza koncertem na gości będą czekać także inne atrakcje, takie jak licytacja gadżetów Lecha Poznań, wata cukrowa, „świąteczna paczka” oraz lokalne stoiska sprzedażowe z wyrobami hand-made. To wszystko w wesołej, rodzinnej i pełnej radosnej duchowości atmosferze.

Wydarzenie objęte patronatem honorowym Wójta Gminy Suchy Las http://www.suchylas.pl/ oraz Prezydenta Miasta Poznania


Patronat medialny: TVP3 Poznań, Radio Poznań, Radio Emaus, Radio Chrześcijanin


link do wydarzenia

https://www.facebook.com/events/721935558300719/

Jak możesz przekazać wsparcie dla fundacji arrow
Lubisz pomagać i zastanawiasz się co właściwie mógłbyś zrobić?
Z nami masz wiele możliwości wyrażania dobra.
Wesprzyj nas, a przez nas innych.
Copyright © 2019 novo Fundacja