WARSZTATY Z KAJĄ I ALEKSEM

Fundacja NOVO proponuje cykl warsztatów dla dzieci w wieku 7-12 lat, nawiązujacych tematyką do serii powstałych książek, opisujacych przygody naszych detektywów Kai i Aleksa. Książki można zakupić poprzez zakładkę "Wydawnictwo Novo"

WARSZTATY FILMOWO-AKTORSKIE

Celem zajęć jest stworzenie ekipy filmowców, którzy poprzez dobrą zabawę uczą się współpracy i wydobywają z siebie kreatywność. To pokonywanie własnych barier i prawdziwa gratka dla tych, których ciągnie do świata filmu czy mediów. Na zajęciach nagrywamy filmy krótkometrażowe, przygotowujemy materiały dziennikarskie, rozmawiamy o filmach czy czasami po prostu – ćwiczymy warsztat aktorski poprzez improwizowane scenki. Uczestnicy oprócz występowania przed kamerą, w miarę rozwoju grupy, będą mieli okazję pisać scenariusze, reżyserować, przygotowywać charakteryzację i scenografię, montować oraz stawiać się w roli krytyka filmowego.

Prowadzący zajęcia: Jonasz Błajet, kontakt: jonaszblajet@gmail.com

Koszt: 80zł/ miesiąc